درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

 درباره ما

آژانس مسافرتی یارا پرواز آریا در زمینه ی جهانگردی و ایرانگردی فعالیت می کند و با اجرای تورهای متنوع به اقصی نقاط جهان ، سهم بزرگی در انتقال فرهنگ گردشگری داشته است . باید توجه داشته باشیم که امروزه از این فرآیند با نام «صنعت» نام برده می شود که نشانگر اعتبار و اهمیت این حرفه در تمام دنیا است .

برنامه ریزی و برگزاری تورهای خروجی ، اجرای تورهای ورودی ، رزرو هتل در سراسر جهان ، رزرو پرواز به همه نقاط عالم ، ارائه بیمه های مسافرتی و تمام امور مربوط به گردشگری در حوزه فعالیت آژانس یارا پرواز آریا است . در این راستا ، یارا پرواز با بزرگترین آژانس های بین المللی همکاری دارد و از وجود کادری مجرب و تمام وقت بهره می گیرد . مدیران یارا پرواز همواره تلاش کرده اند تا تنوع ، نوآوری و پویایی سرلوحه فعالیت ها و برنامه های آنان باشد .

از دیگر سو، فرهنگ سازی و گسترش آداب سفر دغدغه همیشگی مدیران یارا پرواز بوده است . در خیلی از موارد ، تورهای خانوادگی یارا پرواز باعث شده که مشتریان گرامی ما در طول سفر دوستان جدیدی بیابند و روابط دوستانه و خانوادگی پا بگیرد. این امر همیشه مایه دلگرمی و شادمانی ما بوده است .

در نهایت به شما عزیزان توصیه می کنیم با توجه به مشکلات موجود در راه اخذ ویزا ، محدود بودن پروازها و همچنین استقبال همیشگی دوستداران سفر از آژانس یارا پرواز ، با مطالعه ی پکیج های مسافرتی یارا پرواز ، مسیر مسافرت خود را برگزینید و ثبت نام فرمایید تا بتوانیم با ارایه ی بهترین سرویس ها در خدمت شما باشیم و سفری فراموش نشدنی را برای شما عزیزان تدارک ببینیم . افزون بر تورهای یارا پرواز ، همه گونه خدمات گردشگری را نیز می توانید از ما دریافت نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :