بدروم

10 / 10
از 1 کاربر

تور بدروم یارا پرواز

یکی از سرزمین های زیبای شهر ترکیه بدروم می باشد بدروم یک جزیره فوق العاده زیبا می باشد که در سرتاسر این جزیره کشتی های توریستی و گردشگری برای مسافران تور بدروم در این شهر دیده می شوند سواحل بدروم بسیار زیبا و آرامش بخش می باشد بنابرین حتما در این ساحل ها قدم بزنید زیرا در این سواحل آرامش و پلاژهای بسیاری وجود دارد بدروم مناطق تفریحی بسیاری دارد و می توان گفت که در تور بدروم شما لذت قایق سواری ، سافاری جنگل را نیز می توانید تجربه کنید

آب و هوای شهر بدروم

آب و هوای این شهر معتدل می باشد در فصل تابستان هوا گرم می باشد و در فصل زمستان هوا این شهر بارانی می باشد از همین رو در تابستان تور بدروم  یکی از پرطرفدارترین تورهای تابستانی در ترکیه می باشد آب و هوای معتدل مدیترانه ای مناسب اکثریت توریست ها می باشد. آب و هوا اساسا تحت تاثیر دریای اژه است که معمولا قدری خنک تر از هوای مدیترانه می باشد. به یمن این خصوصیات بدروم در تابستان در مقایسه با دیگر شهر های سواحل مدیترانه هوای بهتری برای توریست ها خواهد داشت.

مناطق دیدنی بدروم

بدروم ساحل فیروزه ای ترکیه که همیشه در آن جنب و جوش قابل مشاهده است. این شهر یک مقصد تفریحی همه روزه است که در ساحل آن همیشه قایق های بادبانی با حرکات دلنواز خود آماده هستند تا شما را به داخل و خارج سواحل مدیترانه ای ببرند. تعدا بیشماری از جاذبه های تاریخی برای دیدن و شهری پر از مناظری که آماده ی عکاسی و خانه های سفید منتظر دیدار شماست. این شهر باستانی مربوط به دوره ی هیلاکاناسوس که در اواخر دوره ی عثمانی  تبدیل به یک دهکده ساده ماهیگیری شده بود، در دهه 40 میلادی زمانی که صنعت توریست وارد این منطقه شد همه چیز تغییر کرد. امروزه به خصوص در تابستان تور بدروم در حالی که توریست هایی از سر تا سر دنیا مجذوب زیبایی و دلربایی این شهر می شوند، این شهر خود را با انرژی بسیار بالایی عجین میکند تا میزبان بازدیدکنندگانش باشد. اگر گذار شما در خارج از فصل تابستان نیز به این منطقه افتاد، شما هنوز هم میتوانید فضای روستای قدیمی را در این شهر احساس کنید.

قصر بدروم

در برابر برج و باروی قصر باشکوه بدروم منظره ای بسیار زیبا و پر زرق برق مشاهده می شود. در تور بدروم این قصر که در اوایل قرن 15 میلادی به دست شوالیه های هاسپیتالر ساخته شده و به پیتر مقدس تقدیم شده است. درسال 1402 میلادی به منظور دیدبانی و مرکز صدور فرامین و همچنین محل مستحکمی برای حضور آنان، این قلعه را ساخته اند. آنها سنگ ها ومرمر های آرامگاه معروم ماوسولوس را که به وسیله زلزله تخریب شده بود، به عنوان مصالح ساخت این قلعه استفاده نمودند. ساخت بنای اصلی قلعه در سال 1437 میلادی به پایان رسید اما شوالیه های هاسپیتالر تا سال 1522 مشغول تکمیل این قلعه بودند که بخش های ساخته شده در این زمان، عموما مربوط به ساختار های نظامی و دفاعی (خندق ها، دیوارها، مخزن و ...) می شوند. مسلمانان پیروز شوالیه ها را مجبور کردند تا از آرامگاه دست بکشند و ارامگاه را تبدیل به مسجدی با مناره های کاملا جدید نمودند. برای قرن ها هیچ حمله ای استحکامات قلعه را مورد آزمایش قرار نداده بود اما در جنگ جهانی اول گلوله باران فرانسوی ها باعث سقوط یکی از مناره ها شد .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :